Burak Kızılhan’dan Camiaya “2 Nisan” Mesajı

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı ile elektronik cüzdan hizmeti sunan Poca firması arasında iş birliği anlaşması imzalandı. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine, sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri Burak Ç. Kızılhan ve yönetim kurulu üyesi Sertaç Komsuoğlu ile Poca’nın Yönetim Kurulu Üyesi Caner Özer ve genel müdürü Cihan Çepni katıldı. Burak Kızılhan, Trabzonspor maçında yaşanan olayların ardından alınan olağanüstü genel kurul toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu.

“FENERBAHÇE YALNIZ DEĞİL VE ASLA YALNIZ KALAMAYACAK”

Fenerbahçe’nin yarıştığı her kulvarda zirveyi hedeflediğini belirten Burak Ç. Kızılhan, “Ülkemizin bayrağını her yerde dalgalandıran Fenerbahçe, birçok acımasızlığın gölgesinde bu başarılarını devam ettirmeye çalışıyor. Poca’ya desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kızılhan, 2 Nisan Salı günü gerçekleştirecekleri olağanüstü genel kurul toplantısına ilişkin kongre üyelerine çağrıda bulunarak, “Tüm üyelerimiz 2 Nisan’da Ülker Stadı’nda olmalıdır. Çok değerli mesajlar ve çok anlamlı destekler geliyor. Fenerbahçe yalnız değil ve asla yalnız kalmayacak. Bunu 2 Nisan’da görmüş olacağız.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x